Juwelen

Zahl der Lose: 216

Ezüst(Ag) apró fekete kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 1,8 g
19169.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű lila kővel, jelzett, méret: 51, bruttó: 3,8 g
19170.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár borostyánnal, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 5,07 g
19171.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Aranyozott ezüst(Ag) köves karkötő, jelzett, állítható hosszúság, max d: 9,5 cm, bruttó: 4,9 g
19172.

Rufpreis:
2 400 HUF
10

Ezüst(Ag) fülbevalópár korallal, jelzett, d: 2,8 cm, bruttó: 7,06 g
19173.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) gyűrű markazittal és fekete kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 4,3 g
19174.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
15

Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 52, bruttó: 6,08 g
19175.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) virágos gyűrű kövekkel kirakva, jelzett, méret: 58, bruttó: 3,71 g
19176.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, sárga és fehér kövekkel, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,99 g
19177.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) pillangós gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 4,87 g
19178.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) karkötő, Bulgari jelzéssel, bruttó: 9,04 g
19179.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) gyűrű piros kővel, jelzett, méret: 53, bruttó: 1,98 g
19180.

Rufpreis:
2 400 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF