Juwelen

Zahl der Lose: 216

Arany (Au/14k) Cirkóniával és szintetikus kővel ékített gyűrű, jelzett, bruttó: 2,9g, m: 57
19133.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
10

Arany (Au/14/18k) vegyes gyűrűk, részben jelzett, bruttó: 28g, vegyes méretben.
19134.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50
17

Arany (Au/14k) 3 pár fülbevaló, részben jelzett, bruttó: 8,9g
19135.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
9

Arany (Au/14k) Cirkóniával ékített gyűrű, jelzett, bruttó: 3,5g, m: 57
19136.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
14

Arany (Au/14k) nyaklánc csat nélkül, jelzés nélkül, nettó: 6,5g, h: 45cm
19137.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
16

Ezüst (Ag) karlánc medállal, jelzett, bruttó: 3,3g, h: 22cm
19138.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) design gyűrű, ametiszttel ékítve, állítható méretű, jelzett, bruttó: 11 g
19139.

Rufpreis:
5 000 HUF
28

Arany (Au/14k) 2 db gyűrű, jelzés nélkül, bruttó: 12,5g (feltehetően töltött), m:62.
19140.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00
10

Arany (Au/14k) szakadt nyaklánc, jelzett, nettó: 8g , h:47cm
19141.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00
13

Arany (Au/9k) gránáttal ékített bross, jelzés nélkül, kopott, bruttó: 3g, h: 5,5cm
19142.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) medál kék kővel, jelzés nélkül, bruttó: 11g, 7,5cm
19143.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag) vegyes ékszerek, bross, karlánc, medál, részben jelzett, bruttó: 13,8g
19144.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF