Juwelen Zahl der Lose: 216
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2522334
19133
408
Jewellery
Arany (Au/14k) Cirkóniával és szintetikus kővel ékített gyűrű, jelzett, bruttó: 2,9g, m: 57 2522350
19134
408
100000
Jewellery
Arany (Au/14/18k) vegyes gyűrűk, részben jelzett, bruttó: 28g, vegyes méretben. 2522346
19135
408
40000
Jewellery
Arany (Au/14k) 3 pár fülbevaló, részben jelzett, bruttó: 8,9g 2522337
19136
408
Jewellery
Arany (Au/14k) Cirkóniával ékített gyűrű, jelzett, bruttó: 3,5g, m: 57 2522349
19137
408
40000
Jewellery
Arany (Au/14k) nyaklánc csat nélkül, jelzés nélkül, nettó: 6,5g, h: 45cm 2522343
19138
408
Jewellery
Ezüst (Ag) karlánc medállal, jelzett, bruttó: 3,3g, h: 22cm 2522792
19139
408
Jewellery
Ezüst (Ag) design gyűrű, ametiszttel ékítve, állítható méretű, jelzett, bruttó: 11 g 2522352
19140
408
48000
Jewellery
Arany (Au/14k) 2 db gyűrű, jelzés nélkül, bruttó: 12,5g (feltehetően töltött), m:62. 2522354
19141
408
48000
Jewellery
Arany (Au/14k) szakadt nyaklánc, jelzett, nettó: 8g , h:47cm 2526644
19142
408
Jewellery
Arany (Au/9k) gránáttal ékített bross, jelzés nélkül, kopott, bruttó: 3g, h: 5,5cm 2527118
19143
408
Jewellery
Ezüst (Ag) medál kék kővel, jelzés nélkül, bruttó: 11g, 7,5cm 2527116
19144
408
Jewellery
Ezüst (Ag) vegyes ékszerek, bross, karlánc, medál, részben jelzett, bruttó: 13,8g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF