Juwelen Zahl der Lose: 216
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2532134
19060
408
Jewellery
Ezüst (Ag) filigrán bross 4,38 g 36 mm 2532132
19061
408
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű fehér kővel. Jelzett, m:52, 2,91 g 2532163
19062
408
Jewellery
Ezüst (Ag) lánc, őzfoggal jelzett br 4,5 g 2532158
19063
408
Jewellery
Ezüst (Ag) bross lápissal, jelzett, sérült 26 mm 2529496
19064
408
Jewellery
Ezüst (Ag)Pénzcsipesz ACCORD vésettel. Jelzett, kopott, nettó: 17,4g, 5x1,5cm 2528827
19065
408
Jewellery
Ezüst (Ag) hamutál, sérült, Jelzett nettó: 14,49 g, 10,5x6,5cm 2528868
19066
408
Jewellery
Ezüst (Ag) bross markazittal, kőhiány, Jelzett bruttó: 7 g, 2,5cm
2528875
19067
408
Jewellery
Ezüst (Ag) bross markazittal, kőhiány, Jelzett bruttó: 8,33 g, 5cm
2528879
19068
408
Jewellery
Ezüst (Ag) bross filigrán mintával, jelzés nélkül, bruttó: 7,87 g, 4cm 2522947
19069
408
3800
Jewellery
Antik ezüst gyűszű. Jelzett, eredeti, dekoratív gyűszűtartóban. 3,13 g 2442378
19070
408
Jewellery
Ezüst(Ag) sétáló gyertya/mécsestartó, jelzett, d: 10,5 cm, nettó: 77 g 2442384
19071
408
44000
Jewellery
Ezüst(Ag) szervírozó kanál, 3 db, jelzett: Royal Danish Sterling Silver, h: 21,5 és 16,5 cm, nettó: 200 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF