Juwelen Zahl der Lose: 216
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2529916
19084
408
Jewellery
Ezüst (Ag) borítású levélnehezék vikinghajó motívummal. Jelzés nélkül, dobozában, bruttó: 217 g, d: 7,5 cm 2530710
19085
408
28000
Jewellery
Ezüst (Ag) hat személyes süteményes evőeszköz készlet, ezüst nyelű rozsdamentes acél késekkel, össz. bruttó: 972 g. Jelzett, kissé sérült, kopott tartódobozban, 34,5x26 cm 2522953
19086
408
14000
Jewellery
Ezüst (Ag) nyelű süteményes kés és kanál készlet 6+6 db Jelzett. 18 cm, 15 cm 2406554
19087
408
Jewellery
Ezüst (Ag) fedelű csiszolt üveg sószóró. Jelzett,. nettó: 18g, 11 cm
2495171
19088
408
70000
Jewellery
Ezüst (Ag) Gyertyatartó. Jelzett. nettó: 364 g, m: 36 cm
2387650
19089
408
32000
Jewellery
6 db antik ezüst evőeszköz. Jelzettek, mesterjegyesek, nettó 220 g + egy ezüst nyelű kés 2532389
19091
408
50000
Jewellery
Ezüst (Ag) doboz, fa betéttel. Jelzett, bruttó 681 g, 14x19x6 cm 2521971
19092
408
40000
Jewellery
Arany (Au/14k) Tahiti gyöngy medál, vastag lüszter réteggel, arany medálalap. A gyöngy kerek, hiba mentes. d: 16 mm, minősége: AAA. Jelzett. 2523148
19093
408
22000
Jewellery
Ezüst(Ag) tojástartó, jelzett, d: 9,5 cm, m: 6,5 cm, nettó: 73,2 g 2524409
19094
408
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) gyümölcsmintás tálka, jelzett, 20×10 cm, nettó: 69 g 2491862
19095
408
Jewellery
Ezüst (Ag) díszkanál Baden-Baden címerével. Jelzett. h: 11cm bruttó:8,9 g
2491821
19096
408
Jewellery
Ezüst (Ag) díszkanál Velence jelképével. h: 11,5cm Jelzett. nettó: 8,8 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF