Juwelen

Zahl der Lose: 216

Ezüst (Ag) borítású levélnehezék vikinghajó motívummal. Jelzés nélkül, dobozában, bruttó: 217 g, d: 7,5 cm
19084.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Ezüst (Ag) hat személyes süteményes evőeszköz készlet, ezüst nyelű rozsdamentes acél késekkel, össz. bruttó: 972 g. Jelzett, kissé sérült, kopott tartódobozban, 34,5x26 cm
19085.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
21

Ezüst (Ag) nyelű süteményes kés és kanál készlet 6+6 db Jelzett. 18 cm, 15 cm
19086.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

19087.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) Gyertyatartó. Jelzett. nettó: 364 g, m: 36 cm
19088.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

19089.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst (Ag) doboz, fa betéttel. Jelzett, bruttó 681 g, 14x19x6 cm
19091.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Arany (Au/14k) Tahiti gyöngy medál, vastag lüszter réteggel, arany medálalap. A gyöngy kerek, hiba mentes. d: 16 mm, minősége: AAA. Jelzett.
19092.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst(Ag) tojástartó, jelzett, d: 9,5 cm, m: 6,5 cm, nettó: 73,2 g
19093.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst(Ag) gyümölcsmintás tálka, jelzett, 20×10 cm, nettó: 69 g
19094.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
10

Ezüst (Ag) díszkanál Baden-Baden címerével. Jelzett. h: 11cm bruttó:8,9 g
19095.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) díszkanál Velence jelképével. h: 11,5cm Jelzett. nettó: 8,8 g
19096.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF