Juwelen Zahl der Lose: 216
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2526750
19181
408
Jewellery
Ezüst(Ag)hálós, áttört gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,67 g 2526682
19182
408
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár piros kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 13,06 g 2526659
19183
408
Jewellery
Ezüst(Ag) patkós fülbevalópár, jelzett, d: 0,5 cm, bruttó: 1,25 g 2526501
19184
408
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) színes kövekkel díszített fülbevalópár, jelzett, d: 1,2 cm, bruttó: 2,84 g
2526507
19185
408
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) csillagos fülbevalópár apró kövekkel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 4,07 g
2526520
19186
408
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) markazittal és türkizszínű kővel díszített fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 7,38 g 2526526
19187
408
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, gyöngyház díszítéssel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 4,5 g
2526542
19188
408
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 5,27 g
2526587
19189
408
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár apró kövekkel és lógóval, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 1,78 g
2526608
19190
408
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) szivárványos fülbevalópár, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 1,53 g
2526617
19191
408
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, Pandora jelzéssel, d: 1 cm, bruttó: 1,93 g 2526621
19192
408
Jewellery
Ezüst(Ag) ékszerszett, gyűrű és fülbevalópár lila kövekkel, jelzett, gyűrűméret: 58, bruttó: 15,98 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF