Juwelen

Zahl der Lose: 216

Ezüst(Ag)hálós, áttört gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,67 g
19181.

Rufpreis:
2 800 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár piros kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 13,06 g
19182.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) patkós fülbevalópár, jelzett, d: 0,5 cm, bruttó: 1,25 g
19183.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) színes kövekkel díszített fülbevalópár, jelzett, d: 1,2 cm, bruttó: 2,84 g
19184.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst(Ag) csillagos fülbevalópár apró kövekkel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 4,07 g
19185.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst(Ag) markazittal és türkizszínű kővel díszített fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 7,38 g
19186.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) fülbevalópár, gyöngyház díszítéssel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 4,5 g
19187.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 5,27 g
19188.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár apró kövekkel és lógóval, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 1,78 g
19189.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) szivárványos fülbevalópár, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 1,53 g
19190.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, Pandora jelzéssel, d: 1 cm, bruttó: 1,93 g
19191.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) ékszerszett, gyűrű és fülbevalópár lila kövekkel, jelzett, gyűrűméret: 58, bruttó: 15,98 g
19192.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF