Netye Zoltán Pál: Kövek a Pilisben. Erősségek, Árpádvárak, bálványkövek a Pilisben és Háromszéken. Bp., 2005, Nemzetek Európája. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Nagy Lajos: Budapest Nagykávéház. Bp.,(1936),Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Jó állapotban.
Kárpáti Aurél: Budai képes könyv. Muhits Sándor rajzaival. Bp., 1914, Az "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. A borítót és a címlapot Zádor István (1882-1963) tervezte. Kiadói festett, Leszik-féle egészvászon-kötés, kissé foltos, kopott borítóval.
Ortvay Tivadar: Pozsony város utcái és terei. Óváros. Pozsony, 2008., Kalligram. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Cirlot, Juan-Eduardo: Gaudí. Enführung in seine Architektur. Barcelona, 2001, Triangle Postals, 190+2 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Dr. Bencsik János- Antal Gábor: Tokaj és Hegyalja XVII.Tanulmányok Tokaj-Hegyalja múltjából XVII. Tokaj, 1996, a Tokaji Városvédő és Szépítők Egyesülete. Papírkötésben, szép állapotban.
Takács László- Kovács Zsolt: Hejőpapi története. Hejőpapi, 2001, Hejőpapi Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban. Kissé foltos papír védőborítékban.
Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Józsefvárosi lexikon. Szerk.: Nagy Richárd. Bp., 1970, MSZMP VIII. kerületi Bizottsága - Fővárosi Tanács VIII. kerületi Tanácsa. Fekete-fehér fényképekkel, a kötéstábla belső oldalán térképpel. Kiadói nylon-kötés, kissé koszos, foltos borítóval, de belül jó állapotban. Megjelent 8000 példányban.
Ádám István: Szikszó. (Műemlékek, látnivalók). Miskolc, 1988, Szikszó Nagyközségi Tanács V. B. kiadása. Papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 1500 példányban.