15073.
Beendet 406. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Nagy Lajos: Budapest Nagykávéház. Bp.,(1936),Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Jó állapotban.