15076.
Beendet 406. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Kárpáti Aurél: Budai képes könyv. Muhits Sándor rajzaival. Bp., 1914, Az "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. A borítót és a címlapot Zádor István (1882-1963) tervezte. Kiadói festett, Leszik-féle egészvászon-kötés, kissé foltos, kopott borítóval.