Gárdonyi Máté: Balatonkiliti évszázadai. Siófok-Kiliti, 2010, Siófok Város Önkormányzata. Számos fekete-fehér és színes fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Budapest kétezer esztendeje a gyógyfürdők városa. Szerk.: Gaál András. Budapest. A Gyógyfürdők városa. Bp., 1944, Budapesti Központi Gyógy- és Üdölőhelyi Bizottság, (Hungária-ny.) Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt, foltos borítóval, a könyvtest elvált a borítótól.
Morstadt, Vincenc: Praha 1830. Miniaturni pohledy. Prága, 1970, Nakladatelství Pressfoto Praha. 4 p + 12 t. Régi prágai városképes grafikák miniatűr reprodukcióival. Cseh nyelven. Kiadói aranyozott műbőr dísztokban. Megjelent 500 példányban, 392. sorszámozott példány.