Takács László - Kovács Zsolt: Vatta község története. Vatta, 2000, Vatta Község Önkormányzata. Kovács Zsolt fotóival és borítótervével. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Borsodi Gyula: Hegyaljai útijegyzetek. Miskolc, 1955, a Borsod-Abaúj-Zemplénmegyei tanács vb. Népművelési Osztályának kiadása. Tenkács Tibor festőművész illusztrációival. Papírkötésben, kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban. Megjelent 600 példányban.
Hanusz Árpád - Frisnyák Sándor: A kultúrtáj kialakulása a Kárpát-medencében (Történeti földrajzi tanulmányok). Nyíregyháza, 2004, Nyíregyházi Főiskola Földrajzi Tanszéke. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Szikszó. Egy abaúji nagyközség története. Szerk.: Ádám István. Papírkötésben, papír védőborítóban. Kissé megsárgult borítóval, de egyébként jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
Paul Brunton: India titkai. (A search in secret India.) Ford.: Baktay Ervin. Bp.,én., Rózsavölgyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, kissé foltos, gerinc mentén szakadozott.