Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 185
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2410378
15096
406
Books: Travelling, Local History
Szerk.: Temesi Lászlóné. Arborétumok Vas megyében. Jeli, Kámon, Sárvár, Szeleste. Bp., 1977, Natura. Kartonált papírkötésben.
2374374
15097
406
A Miskolci Sütőipari Vállalat 40 éves története. 1949-1989. Összeáll.: Bendsák Kálmán, Veress István. Bp.,én., Borsod Megyei Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2390442
15098
406
Randé Jenő: Nagy-Britannia és Észak-Írország. Bp., 1996, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés.
2385217
15099
406
Godfrey: Egy zarándok a Szentföldön. Herzlia, é. n., Palphot. Kiadói papírkötésben, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
2386530
15100
406
2346522
15101
406
Tőke István: Mosolygó Tisza mente. Újvidék, 1983, Forum. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
2390845
15102
406
Heinrich Hauser: Ausztrália. Fordította: Dr. Csordás Nóra. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés.
2390833
15103
406
Szerk.: Temesi Lászlóné. Arborétumok Vas megyében. Jeli, Kámon, Sárvár, Szeleste. Bp., 1977, Natura. Kartonált papírkötésben. Jó állapotban.
2513224
15104
406
Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, fakó borítóval.
2480979
15105
406
Líbal, Dobroslav: Les Belles Heures Des Villes Tchécoslovaques. Prague, 1970, Artia Prague/Cercle d'Art Paris. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2512096
15106
406
Das Heilige Land ind Bild und Wort. Eine Sammlung von Abbildungen der Heiligen Stätten des gelobten Landes. Nach Original - Photographien mit erläuterndem Text. Neubearbeitet von MSGR. L. Richen, Köln. Zweite Auflage. Essen, én. (1913), Fredebeul&Koenen. Német nyelven. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett haránt-alakú egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 2111242
15107
406
Európa legszebb helyei. Pécs, 2008, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF