Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 185

Szerk.: Temesi Lászlóné. Arborétumok Vas megyében. Jeli, Kámon, Sárvár, Szeleste.  Bp., 1977, Natura. Kartonált papírkötésben.
15096.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Miskolci Sütőipari Vállalat 40 éves története. 1949-1989. Összeáll.: Bendsák Kálmán, Veress István. Bp.,én., Borsod Megyei Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15097.

Rufpreis:
1 600 HUF

Randé Jenő: Nagy-Britannia és Észak-Írország. Bp., 1996, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés.
15098.

Rufpreis:
1 200 HUF

Godfrey: Egy zarándok a Szentföldön. Herzlia, é. n., Palphot. Kiadói papírkötésben, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
15099.

Rufpreis:
1 200 HUF

15100.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tőke István: Mosolygó Tisza mente. Újvidék, 1983, Forum. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
15101.

Rufpreis:
1 400 HUF

Heinrich Hauser: Ausztrália. Fordította: Dr. Csordás Nóra. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés.
15102.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szerk.: Temesi Lászlóné. Arborétumok Vas megyében. Jeli, Kámon, Sárvár, Szeleste.  Bp., 1977, Natura. Kartonált papírkötésben. Jó állapotban.
15103.

Rufpreis:
800 HUF

15104.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Líbal, Dobroslav: Les Belles Heures Des Villes Tchécoslovaques. Prague, 1970, Artia Prague/Cercle d'Art Paris. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15105.

Rufpreis:
800 HUF

Das Heilige Land ind Bild und Wort. Eine Sammlung von Abbildungen der Heiligen Stätten des gelobten Landes. Nach Original - Photographien mit erläuterndem Text. Neubearbeitet von MSGR. L. Richen, Köln. Zweite Auflage. Essen, én. (1913), Fredebeul&Koenen. Német nyelven. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett haránt-alakú egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15106.

Rufpreis:
3 000 HUF

Európa legszebb helyei. Pécs, 2008, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15107.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF