Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 185

Homokmégy. Tanulmányok Homokmégy történetéből és néprajzából. Szerk.: Romsics Imre. Homokmégy, 1998, a Homokmégyért Alapítvány kiadása. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Megjelent 1000 példányban. 22 térképmelléklettel.
15144.

Rufpreis:
6 000 HUF

15145.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tanulmányok Békéscsaba történetéből. Szerk.: Kristó Gyula, Székely Lajos. Békéscsaba, 1970, Békéscsaba Város Tanácsa Végrehajtó Bizottságának kiadása. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, de belül jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.
15146.

Rufpreis:
800 HUF

15147.

Rufpreis:
5 000 HUF

Shvoy Miklós: Nógrád megye leírása. (1874-1875). Adatok, források és tanulmányok a Nógrád megyei levéltárból 51. Salgótarján, 2006, a Nógrád Megyei Levéltár kiadása. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Térképmelléklettel.
15148.

Rufpreis:
6 000 HUF

Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I-II. rész. I. rész: A kezdetekről 1722-ig. II. rész. 1722-1945. Hőgyész, 1990-1998, Nagyközségi Közös Tanács-Hőgyész Nagyközség Önkormányzata. Az I. kötetben 12 térkép-melléklettel. A II. kötetben 9 térképrajz-melléklettel. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 3000 és 2000 példányban.
15149.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tanulmányok a Bódva-völgye múltjából. Szerk.: Bodnár Mónika-Rémiás Tibor. Múzeumi Könyvtár 5. Putnok, 1999., Gömöri Múzeum és Baráti Köre. Fekete-fehér ábrákkal és fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15150.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

1913 Magyar Szent Korona Országainak Balneológiai Egyesületébe tartozó fürdők és források képes ismertetése. 1913. Magyarország fürdőtérképével és a közvetlen vonatösszeköttetések menetrendjével. Kiadja az Országos Balneológiai Egyesület. Összeállították: Dr. Vámossy Zoltán, Dr. Lenkei V. Dani és Dr. Schulhof Vilmos. Bp., 1913., "Pátria", VIII+186+6++IV p.+1 t. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal, kopott borítóval.
15151.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Graz utikönyv. Kienreichs Führer durch Graz und Umgebung . Graz 1914. Térkép melléklettel. Kiadói papírkötésben
15152.

Rufpreis:
1 200 HUF

15500.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dunakeszi arcképcsarnok. Szerk.: Csoma Attila. Dunakeszi, 2005, Kölcsey Ferenc Városi Könyvtár. Farkas Éva gobelinművész illusztrációival és grafikáival. Ford.: Kocsis Imre. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15502.

Rufpreis:
3 000 HUF

15503.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF