Tétel

Rufpreis:

3 600 HUF

Beschreibung:

1913 Magyar Szent Korona Országainak Balneológiai Egyesületébe tartozó fürdők és források képes ismertetése. 1913. Magyarország fürdőtérképével és a közvetlen vonatösszeköttetések menetrendjével. Kiadja az Országos Balneológiai Egyesület. Összeállították: Dr. Vámossy Zoltán, Dr. Lenkei V. Dani és Dr. Schulhof Vilmos. Bp., 1913., "Pátria", VIII+186+6++IV p.+1 t. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal, kopott borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra