Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 185

Érdi krónika. Érd természeti képe, múltja és lakói. Szerk.: Dr. Kubassek János. Érd, 2000, Érd Város Önkormányzata, 484 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15120.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dercsényi Balázs, Koppány Tibor, Örsi Károly: Magyar kastélyok. Hegyi Gábor fotóival. Bp., 1990, Officina Nova. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15121.

Rufpreis:
1 200 HUF

James Harpur, Jennifer Westwood: Legendák földjén. Ford.: B. Szűcs Margit. Bp., 1994., Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15122.

Rufpreis:
1 000 HUF

Barangolás az építészet világában. Szerk.: Pozdora Zsuzsa. Debrecen, é.n., TKK. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15123.

Rufpreis:
1 200 HUF

Marosvásárhely. Képes útikalauz. / Targu Mures. Ghid fotografic. Marosvásárhely, 1998, Marosvásárhely Municípium Tanácsa. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és román nyelven. Kissé kopott kiadói papírkötés.
15124.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabolcs vármegye címeres pecsétje 1836. Szerk.: Kujbusné Mecsei Éva. Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Levéltár Kiadványai III. Közlemények 19. Nyíregyháza, 2000, Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Levéltár. Kiadói bársonykötés. Megjelent 500 példányban.
15125.

Rufpreis:
1 400 HUF

Markthallen in Budapest von der Jahrhundertwende bis Heute. Bp., 2002. Kiadói kartonált papírkötésben
15126.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cholnoky Jenő: A napsugár diadala. 107 kép és 67 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott, foltos borítóval.
15127.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cholnoky Jenő-Germanus Gyula et alii: A Föld felfedezői és meghódítói I-I. kötet. I. kötet: Európa, KisÁzsia, Belső- és Kelet-Ázsia. II. Észak- és Dél-Afrika. [Bp, 1938. Révai.] Kiadói félbőr-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlapokkal, egy-két szakadt lappal, az I. kötet sérült kötéssel, kissé foltos lapokkal.
15128.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
9

Cholnoky Jenő: Utazásaim, élményeim, kalandjaim. Bp., 1942., Pantheon, 396 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói szakadt, foltos papírkötés, javított kötéssel.
15129.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tanulmányok a 700 éves Dabas történetéből. Szerk.: Petri Edit, Torzsa István. Dabas, 1975., Dabas Nagyközségi Tanács. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis folttal.
15130.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Bp., 1984, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, egyik oldalon szakadással, máskülönben jó állapotban.
15131.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF