Érdi krónika. Érd természeti képe, múltja és lakói. Szerk.: Dr. Kubassek János. Érd, 2000, Érd Város Önkormányzata, 484 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
James Harpur, Jennifer Westwood: Legendák földjén. Ford.: B. Szűcs Margit. Bp., 1994., Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Marosvásárhely. Képes útikalauz. / Targu Mures. Ghid fotografic. Marosvásárhely, 1998, Marosvásárhely Municípium Tanácsa. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és román nyelven. Kissé kopott kiadói papírkötés.
Cholnoky Jenő: A napsugár diadala. 107 kép és 67 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott, foltos borítóval.
Cholnoky Jenő-Germanus Gyula et alii: A Föld felfedezői és meghódítói I-I. kötet. I. kötet: Európa, KisÁzsia, Belső- és Kelet-Ázsia. II. Észak- és Dél-Afrika. [Bp, 1938. Révai.] Kiadói félbőr-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlapokkal, egy-két szakadt lappal, az I. kötet sérült kötéssel, kissé foltos lapokkal.
Tanulmányok a 700 éves Dabas történetéből. Szerk.: Petri Edit, Torzsa István. Dabas, 1975., Dabas Nagyközségi Tanács. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis folttal.
Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Bp., 1984, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, egyik oldalon szakadással, máskülönben jó állapotban.