15127.
Beendet 406. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Cholnoky Jenő: A napsugár diadala. 107 kép és 67 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott, foltos borítóval.