Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 185
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2507717
15048
406
Books: Travelling, Local History
Szmrecsányi Miklós: Eger és környékének részletes kalauza. Részletes helyi kalauzok. 4. Bp., 1930., Turistaság és Alpinizmus, 1 (kihajtható térkép) t.+104 p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói papírkötés, sérült, levált borítóval, és levált térképekkel. 2506542
15049
406
Benedek Miklós: Miskolci történetkék. Cikkgyűjtemény. Megjelent a Déli hírlapban. Miskolc, (1976), Művészeti és Propaganda Iroda. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2458044
15050
406
Horusitzky Henrik: Pozsony környéke agrogeologiai viszonyai. Bp., 1917, Szerzői,(Fritz Ármin-ny.), 69+3 p. Kiadói papírkötés.
2380108
15051
406
900
Dr. Sághy Ferenc: A budapesti hastífusz-járványhullámok visszatérésének okai. Különlenyomat a Városi Szemle XXI. évfolyamából. Budapest, 1935, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Papírkötésben, egy helyen szakadt borítóval és a jobb felső sarokban gyűrődésekkel.
2380104
15052
406
900
Dr. Bódy László: Érvényesülhet-e a főváros szabályrendeletalkotási joga? Különlenyomat a Városi Szemle XXXIII. évfolyamából. Budapest, 1937, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Papírkötésben, jó állapotban.
2380099
15053
406
900
2513282
15054
406
Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Halálának századik évfordulójára írta - -. Bp., 1942. Vörösváry. Fekete-fehér képekkel. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kopott borítóval, laza kötéssel. 2512047
15055
406
H. E. Jacob: A régi Bécs. Johann Strauss regényes élete. Bp., 1939, Grill Károly. Kiadói kissé kopott aranyozott félvászon-kötés.
2481857
15056
406
900
1961-1967 Soproni Szemle 3 száma, az egyik borító foltos, a másik borítón tollas-ceruzás jegyzettel.
2507865
15057
406
Barbusse Henri: Tűz. (Egy osztag naplója.) Ford. Cserna Andor, Evva Margit. Bp. 1918, Kultura. 303 p. Egészvászon kötésben Szántó Lajos által tervezett papírborító felhasználásával
2507824
15058
406
1937 1. pótfüzet Magyarország Helységnévtára 1937. évi kiadásához. Bp., 1939. Kiadói, sérült papírkötésben 2506033
15059
406
Dadányi Miklósné: Az álmok szerte foszlanak. Egy kitelepítés krónikája. Budapest-Miskolc-Hortobágy. hn.,1996,Gordius. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF