15055.
Beendet 406. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
H. E. Jacob: A régi Bécs. Johann Strauss regényes élete. Bp., 1939, Grill Károly. Kiadói kissé kopott aranyozott félvászon-kötés.