Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 270

15096.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pereházy Károly: A régi Óbuda. Kássa Gábor akvarelljeivel. Bp.,1975, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
15097.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wien seit 60 Jahren. Zur Erinnerung an die Feier der 60jährigen Regierung seiner Majestät des Kaiser Franz Josef I. der Jugends Wiens gewidmet von dem Gemeinderate ihrer Vaterstadt. Wien,én.,Gerlach & Wiedling. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, ceruzás-tollas firkákkal, javított kötéssel, megviselt állapotban.
15098.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Flórián Mária, Urai Erika: Magyar népviseletek. Bp., 1980, Kolibri/Móra Ferenc Könyvkiadó. 61 p. Kiadói kartonált papírkötés.
15099.

Rufpreis:
800 HUF

Polónyi Péter: Emlékezések a gödöllői művésztelepre. Studia Comitatensia 10. Gödöllő, 1982, Helytörténeti Gyűjtemény. 26 p + 16 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.
15100.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Komjáthy Miklós: Tata és a tatai bencés apátság az Árpádok korában. A szerző által Dr. Berlász Jenő (1911-2015) történész, könyvtáros, levéltáros részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1947, szerzői magánkiadás. 19 p. Papírkötés, kissé szakadt, lejáró elülső borítóval.
15101.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Messik Mikós (szerk.): Széchenyi emlékek nyomában Európában. 2010, Magyar Emlékekért a Világban Egyesület. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15102.

Rufpreis:
1 200 HUF

Schmidt C.W.: Deutschland in Bildern. Berlin, Karl Boegels Verlag. Kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél kiddé laza, ajándékozási sorokkal, kopottas állapotban / linen binding, with faults
15103.

Rufpreis:
1 200 HUF

Genthon István- Lux Géza - Szentiványi Gyula: Szabolcs megye művészeti emlékei. Különlenyomat a Vármegyei szociográfiák kiadásában megjelent Szabolcs vármegye című műből. Bp, (1939), Merkantil-nyomda. Papírkötésben, jó állapotban.
15104.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bartóki József: A mezőberényi német evangélikus templom. A szerző, Bartóki József (1929-2009) által Gulyás Istvánnak dedikált! Mezőberény, 1986, Nagyközségi Közös Tanács. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói műbőr kötésben, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
15105.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nagy Sándor: Dombó. Középkori monostor és erőd. H.n., 1987, Forum Könyvkiadó - Vajdasági Múzeum. Nagy Sándor fotóival illusztrálva. Kiadói papírkötésben, kissé gyűrött borítóval, de egyébként jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
15106.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Keöpe Viktor: Japán két arca. Bp., Vörösváry. Kiadói félvászon kötés, tulajdonosi bélyegzéssel, kopottas állapotban.
15107.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF