Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 270

Kelemen László: Országismereti kézikönyv. A szerző által dedikált! H.n., 1997, szerzői. Kiadói papírkötés.
15060.

Rufpreis:
2 000 HUF

Buza Péter: Kispest anno. Képeskönyv a régi jó világról. Bp., 1998, Maecenas/Kispest Polgármesteri Hivatal. 202 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Timár Béla volt kispesti polgármester ajándékozási soraival.
15061.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
15062.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bunta Magdolna: Kolozsvári ötvösök a XVI.-XVIII. században. A Magyar Nemzeti Múzeum Művelődéstörténeti Kiadványa. Bp., 2001, a Magyar Nemzeti Múzeum kiadása. Megjelent 700 példányban. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapot.
15063.

Rufpreis:
1 800 HUF

Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kis kopásnyomokkal.
15064.

Rufpreis:
1 800 HUF

Paul Brunton: India titkai. (A search in secret India.) Ford.: Baktay Ervin. Bp.,én., Rózsavölgyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval.
15065.

Rufpreis:
1 400 HUF

Deák Sándor - Németi Elemér (szerk.): Pestújhely Ezüstkönyve 1910-1935. Pestújhely, Pestújhelyi Újság. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
15066.

Rufpreis:
1 400 HUF
31

Az Európai Unió fővárosai - városrészek Csepel. Bp., 2006. CEBA. 192p . Kiadói kartonálásban
15067.

Rufpreis:
1 200 HUF

15068.

Rufpreis:
1 400 HUF

Baedeker, Karl: Belgien und Holland. Leipzig, 1897, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban / linen binding, good condition
15069.

Rufpreis:
2 000 HUF

Türkei, Rumänien, Serbien, Bulgarien. Lepzig, Wien, 1898, Bibliographisches Institut. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban / linen binding, good condition
15070.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

15071.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF