Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 270

Európa legszebb helyei. Pécs, 2008, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15132.

Rufpreis:
1 000 HUF

Häufler J.: Visegrád albuma. Bp., Szerelmey Miklós. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15133.

Rufpreis:
2 400 HUF
11

Gerő László: A helyreállított budai vár. Bp.,1980, Műszaki. Rengeteg fekete-fehér fotóval illusztrálva.Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé karcos papírborítóval, de egyébként szép állapotban.
15134.

Rufpreis:
2 800 HUF

Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. I-II. kötet. Szerk.: Csutak Vilmos. Reprint kiadás. H.n., [1988], Castor és Pollux. 780 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Kísérő sorok a reprint kiadvány mellé. 22 p.
15135.

Rufpreis:
3 000 HUF

Endrédy Zoltán Sándor: Boldogasszony Sopron felett. Sopron, 1948, Városplébánia Kultúrbizottsága. Újrakötött egészvászon kötés, ráragasztva az eredeti borító, jó állapotban.
15136.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hidegkuti Mihály-Hudi József: Hidegkút története. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 5. Veszprém, 1987, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel. Megjelent 3500 példányban.  Az egyik szerző, Hudi József (1956-) által dedikált.
15137.

Rufpreis:
1 000 HUF

15138.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lovas Dániel: Élet a régi Kecskeméten. Hétköznapok és ünnepek a 20. század első felében, magángyűjteményekben, régi fotókon és képeslapokon. Kecskeméti Lapok Kft.-Magyar Múzsák. Kiadói kartonált papírkötésben.
15139.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Mészáros Gyula: Forradalom és szabadságharc Veszprémben 1956. Tények, dokumentumok, visszaemlékezések. Veszprém, 2001, Művészetek Háza. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15140.

Rufpreis:
2 400 HUF

15141.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2000, Better. Második, javított és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15142.

Rufpreis:
1 200 HUF

Széchenyi gyógyfürdő. 3 nyelvű ismertető. Szerk.: Dr. Soós Péter. Bp., 2001, Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Rt. 123p.Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban. Magyar, angol és német nyelven.
15143.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF