Gerő László: A helyreállított budai vár. Bp.,1980, Műszaki. Rengeteg fekete-fehér fotóval illusztrálva.Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé karcos papírborítóval, de egyébként szép állapotban.
Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. I-II. kötet. Szerk.: Csutak Vilmos. Reprint kiadás. H.n., [1988], Castor és Pollux. 780 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Kísérő sorok a reprint kiadvány mellé. 22 p.
Endrédy Zoltán Sándor: Boldogasszony Sopron felett. Sopron, 1948, Városplébánia Kultúrbizottsága. Újrakötött egészvászon kötés, ráragasztva az eredeti borító, jó állapotban.
Hidegkuti Mihály-Hudi József: Hidegkút története. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 5. Veszprém, 1987, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel. Megjelent 3500 példányban. Az egyik szerző, Hudi József (1956-) által dedikált.
Lovas Dániel: Élet a régi Kecskeméten. Hétköznapok és ünnepek a 20. század első felében, magángyűjteményekben, régi fotókon és képeslapokon. Kecskeméti Lapok Kft.-Magyar Múzsák. Kiadói kartonált papírkötésben.
Széchenyi gyógyfürdő. 3 nyelvű ismertető. Szerk.: Dr. Soós Péter. Bp., 2001, Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Rt. 123p.Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban. Magyar, angol és német nyelven.