Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 270

Szelényi Károly: Veszprém. Veszprém, 1996, F. Szelényi Ház. Szelényi Károly színes fotóival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.
15144.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyíregyháza. Ortofotók. Szerk.: Székely László. Pécs, 2001, Székely és Társa Kiadó. Színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, szép állapotban.
15145.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hapák József- Sólymos Szilveszter: Pannonhalma. A hegyen épült város. Bp, 2000, Magyar Könyvklub. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Műbőr kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15146.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lóra csikós. Hortobágyi Nemzetközi Lovasnapok. 1965-1974. Szerk.: Szőllősi Gyula. Debrecen, 1974, Hortobágyi Intéző Bizottság. Egészvászon kötésben, szakadt és javított papír védőborítóban,de belül jó állapotban. Megjelent 2000 példányban.
15147.

Rufpreis:
1 000 HUF

Patkó Imre-Rév Miklós: Tibet. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata.Rév Miklós fényképeivel. Kiadói félvászon kötés, szakadozott papír védőborítóval.
15148.

Rufpreis:
1 400 HUF

15149.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szalatnai Rezső: Magyarország madártávlatból. Panoráma képeskönyvek. Bp, 1967, Panoráma. Járai Rudolf felvételeivel illusztrálva. Papírkötésben, papír védőborítóban, kissé kopott állapotban.
15150.

Rufpreis:
1 000 HUF

David Wall: Afrika. A legendák földje. Valcsicsák Dóra fordítása. H.n., é.n., Gulliver. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15151.

Rufpreis:
1 400 HUF

Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül. Ford. Fodor Erzsébet. Bp., 1931, Dante. Fekete-fehér fotókkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
15152.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Mezőkövesd város monográfiája. Szerk.: Dr. Sárközi Zoltán, Dr. Sándor István. Bp., 1973, Borsod m. Nyomdaipari Vállalat. Megjelent 3000 példányban. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
15153.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jakucs László: Aggteleki cseppkőbarlang. Budapest, 1952, Művelt nép. Illusztrált kiadói félvászon kötésben, kopott és hátoldalán foltos borítóval, címlapon ajándékozási sorokkal.
15154.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karfeld, Kurt Peter: Die Alpen in Farban. München, Verlag F. Bruckmann. Kiadói félvászon kötés, sérült, kopottas állapotban / half linen binding, damaged condition
15155.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF