Szelényi Károly: Veszprém. Veszprém, 1996, F. Szelényi Ház. Szelényi Károly színes fotóival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.
Hapák József- Sólymos Szilveszter: Pannonhalma. A hegyen épült város. Bp, 2000, Magyar Könyvklub. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Műbőr kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
David Wall: Afrika. A legendák földje. Valcsicsák Dóra fordítása. H.n., é.n., Gulliver. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül. Ford. Fodor Erzsébet. Bp., 1931, Dante. Fekete-fehér fotókkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
Mezőkövesd város monográfiája. Szerk.: Dr. Sárközi Zoltán, Dr. Sándor István. Bp., 1973, Borsod m. Nyomdaipari Vállalat. Megjelent 3000 példányban. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
Karfeld, Kurt Peter: Die Alpen in Farban. München, Verlag F. Bruckmann. Kiadói félvászon kötés, sérült, kopottas állapotban / half linen binding, damaged condition