Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2422975
15180
399
Books: Travelling, Local History
Nepál. A világ teteje. Szerk.: Justh Szilvia. H.n., é.n., Merhavia. 111 p. Színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban. 2411447
15181
399
900
Örvös János (szerk.): Balaton-felvidék útikalauz. Fekete-fehér fényképekkel illusztrált. Bp., Sport, 1965. Kissé sérült kiadói félvászon kötésben. 2389383
15182
399
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval. 2414901
15183
399
Kriszt György: Nagycenk. Bp., 1982, Corvina. Kiadói papírkötés.
2414875
15184
399
Utazás külföldön. Válogatás Szemere Bertalan nyugat-európai útinaplójából. H.n. 1983, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
2414965
15185
399
Stefan Pozdisovsky: A trencséni vár útikalauza. 1972, A trencséni vár és Múzeum. Kiadói papírkötés. 2400769
15186
399
Szerk.: Cseh Gyula, Mikó Imre. Utazások a régi Európában. Bukarest, 1976, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés.
2400603
15187
399
2330627
15188
399
Viga Gyula, Szabadfalvi József: Néprajzi tanulmányok a zempléni hegyvidékről. Miskolc, 1981, Herman Ottó Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott állapotban, borítóján hajtásnyomokkal.
2367383
15189
399
Hubay László- Kluger Lászlóné: Borsod-Abaúj-Zemplén megye helyismereti bibliográfiája. 1965-1970. Különlenyomat a Borsodi Történelmi Évkönyv IV. 1973. számából. Hn., én., kn. Foltos, két helyen tollal összefirkált papírborítóban. Néhány oldalon tollal ír jelölések.
2338047
15190
399
Az István téri színház 1872-1874. Színháztörténeti füzetek 76. Kültelki színházak műsora 1. Szerk.: Dés Mihály. Bp., 1986, Magyar Színházi Intézet. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
2218486
15191
399
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF