Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 270

Nepál. A világ teteje. Szerk.: Justh Szilvia. H.n., é.n., Merhavia. 111 p. Színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
15180.

Rufpreis:
1 200 HUF

Örvös János (szerk.): Balaton-felvidék útikalauz. Fekete-fehér fényképekkel illusztrált. Bp., Sport, 1965. Kissé sérült kiadói félvászon kötésben.
15181.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval.
15182.

Rufpreis:
800 HUF

Kriszt György: Nagycenk. Bp., 1982, Corvina. Kiadói papírkötés.
15183.

Rufpreis:
1 000 HUF

Utazás külföldön. Válogatás Szemere Bertalan nyugat-európai útinaplójából. H.n. 1983, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
15184.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stefan Pozdisovsky: A trencséni vár útikalauza. 1972, A trencséni vár és Múzeum. Kiadói papírkötés.
15185.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szerk.: Cseh Gyula, Mikó Imre. Utazások a régi Európában. Bukarest, 1976, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés.
15186.

Rufpreis:
1 000 HUF

15187.

Rufpreis:
1 000 HUF

15188.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hubay László- Kluger Lászlóné: Borsod-Abaúj-Zemplén megye helyismereti bibliográfiája. 1965-1970. Különlenyomat a Borsodi Történelmi Évkönyv IV. 1973. számából. Hn., én., kn. Foltos, két helyen tollal összefirkált papírborítóban. Néhány oldalon tollal ír jelölések.
15189.

Rufpreis:
2 000 HUF

Az István téri színház 1872-1874. Színháztörténeti füzetek 76. Kültelki színházak műsora 1. Szerk.: Dés Mihály. Bp., 1986, Magyar Színházi Intézet. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15190.

Rufpreis:
800 HUF

15191.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF