A Jászság bibliográfiája. Szerk.: Gulyás Erzsébet. Jászberény, 2002, a Jászok Egyesülete és a Városi Könyvtár és Információs Központ kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Budapest, é.n., Stádium Sajtóvállalat. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas állapotban.
Baitz Péter: Székesfehérvár. Négy évszázad városképei. Fejér Megyei Múzeumegyesület Kiadványai, 7. szám. Szerk.: Hatházi Lázló. Székesfehérvár, 1996, a Fejér Megyei Múzeumegyesület kiadása. 22 p + 44 t. Papír, kissé foltos és szakadt védőborítékban. Megjelent 2000 példányban.
Buda és Pest a szabadságharc idején. 1848-1849. A 80 éves évforduló alkalmából. A Fővárosi Nyilvános Könyvtár Budapesti Gyűjteményének Bibliográfiai Munkálatai I. Bp., 1929, Fővárosi Könyvtár (Budapest Székesfőváros Házinyomdája). 50 p. Kiadói papírkötés.
1907 Értesítő a Kegyes-tanítórend vezetése alatt álló Nagykanizsai Katholikus Főgimnáziumról az 1906-1907. tanévben. Közzéteszi: Horváth György. Nagykanizsa, 1907., Ofenbeck és Balázsy. Papírkötés, ex libris bélyegzéssel, foltos, javított borítóval.