https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 270
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2439604
15168
399
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Antoni Judit: Polinézia gyögyszemei. A Marquesas-szigetek. Bp., 2004, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2441956
15169
399
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapszélekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
2442075
15170
399
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Hódmezővásárhely története I. kötet. Szerk.: Nagy István, Szigeti János. Hódmezővásárhely, 1984, Hódmezővásárhely Városi Tanács,(Zrínyi-Athenaeum.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2437191
15171
399
0
900
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Gábor: Várak, várkastélyok, várhelyek Magyarországon. Bp., 1984, Panoráma. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2443120
15172
399
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Parkerdők Magyarországon. Szerk.: Mészöly Győző. Bp.,1981, Natura. Fekete-fehér fotókkal és térképvázlatokkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban. 2414681
15173
399
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Fejezetek, Pest megye történetéből. Egey Tibor (Szerk.) Bp., 1990, Pest Megyei Levéltár. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2415647
15174
399
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
A 100 db legszebb tér a világon - utazások öt földrészen. (Szerk.: Nagy Mézes Rita) Bp., 2006, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2330707
15175
399
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Felvinczi Takács Zoltán: Buddha útján a távol-keleten I-II. Bp., én., Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesületének kiadása. Egészvászon-kötés, kopottas állapotban. 2367514
15176
399
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Az Alföld a XXI. század küszöbén. II. Alföld Kongresszus. 1998. november 12-13, Békéscsaba. Szerk.: Baukó Tamás. Békéscsaba, 1999, Nagyalföld Alapítvány. Papírkötésben, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2381794
15177
399
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Budapest Enciklopédia. Főszerk.: Tóth Endréné. Bp., 1982, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, papírborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2410354
15178
399
0
2800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Grúz János: Heves története. Heves, 1969., (Jászberény, Hütőgépgyár-ny.) Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példány.
Das Lot is nicht erreichbar
2407296
15179
399
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
E. Venturini: Die Ewige Stadt. Historisch-künstlerischer Führer. Rom, 1938, Tip. Editrice Polglotta. Német nyelven. Nagyméretű Róma térkép melléklettel. Kiadói papírkötésben, foltos, kissé szakadt borítóval, kijáró lapokkal, a térkép a hajtások mentén kissé szakadt.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse