Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 270

Juri Szemjonov: Szibéria meghódítása. Fordít.: Nyíreő Éva. Ismeretlen Világok. Bp.,[1940], Athenaeum, 341+2 p. + 8 t. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon, kissé kopott borítóval, laza, kissé sérült kötéssel.
15108.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pereházy Károly: A városliget. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap. Diósy Antal akvarelljeivel és fekete-fehér fotókkal illusztrálva.Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.
15109.

Rufpreis:
1 000 HUF

Medvigy Mihály: Róma. Művészeti és régészeti barangolás a történelmi múltban. Rómát látni... A vatikáni Péter-bazilikák életrajza. Bp., 2009., Semmelweis Kiadó. Kiadói papírkötés.
15110.

Rufpreis:
1 000 HUF

15111.

Rufpreis:
1 000 HUF

G. Pellegrini- C'era una volta Roma (Egyszer volt, hol nem volt Rómában) - Tellini 1972
15112.

Rufpreis:
1 000 HUF

Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésben, egészen kis kopásnyomokkal.
15113.

Rufpreis:
1 000 HUF

Keszthelyi Ernő: Alacsony-Tátra turistakalauz. Bp., 1985, Sport. Egészvászon kötés, kissé szakadozott papír védőborítóval. Térképmelléklettel.
15114.

Rufpreis:
1 000 HUF

Soós Imre, Kiszely Gyula, Zádor Tibor: Vázlatok a diósgyőri vaskohászat 190 éves történetéből. (1770-1960.) Kohászati Történeti Bizottság Közleményei. 4-6. sz. Miskolc, 1960, Lenin Kohászati Művek. Megjelent 1500 példányban.Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15115.

Rufpreis:
1 000 HUF

Helytörténeti katalógus, 2db. A Pesterzsébet Múzeum helytörténeti kiállításának vezetője. H.n., é.n., Budapesti Történeti Múzeum. Papírkötésben, megsárgult borítóval, de egyébként jó állapotban. Megjelent 1500 példányban. + Katalógus a Csökölyi Községi Könyvtár könyvállományából. H.n., 1962, Nagyatádi járási Könyvtár. Papírkötésben, meglazult kötéssel.
15116.

Rufpreis:
1 000 HUF

dr. Horváth Ferenc: Város születik... Veresegyház a XXI. század küszöbén. Veresegyház, 1999, CEBA Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15117.

Rufpreis:
800 HUF

Újpest története. Szerk.: Gerelyes Ede. Bp., 1977. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, első néhány lapon szakadással. + Kovács Ferenc IV. kerületi, újpesti tanácselnök autográf aláírása 1978-ból, a könyvhöz mellékelt levélen
15118.

Rufpreis:
800 HUF

Szigliget. Szerk.: Koczogh Ákos. Bp., 1988, Képzőművészeti Kiadó. 141 p + XXXII t. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
15119.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF