Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 270

Mehlis, Dr. C.: Voigtlaenders Pfalzführer. Wegweiser für die Rheinpfalz und ihre Nachbarstädte. Neustadt, 1895, Gottschick-Witter's Verlag. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban / linen binding, good condition
15072.

Rufpreis:
1 600 HUF

Baedeker, Karl: Süddeutschland. Leipzig, 1895, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban / linen binding, good condition
15073.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vajda Lajos: A szentkeresztbányai vasgyártás története. Bukarest, 1983, Politikai Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
15074.

Rufpreis:
3 000 HUF

Budapest a gyógyfürdők városa. Szerk.: Szviezsényi Zoltán. Bp., (1940), Központi Gyógy- és Üdülőhelyi Bizottság, 64 p. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés, pótolt, javított gerinccel.
15075.

Rufpreis:
2 400 HUF

Supka Géza: A budafelhévízi Szentháromság-templom. Művelődéstörténeti értekezések 25. szám. Bp., 1907, Franklin-Társulat nyomdája. 42 p + 1 t. Kissé szakadt kiadói papírkötés.
15076.

Rufpreis:
2 000 HUF

Matunák Mihály: Drégely, Szondy, Palánk. Helyreigazító és pótló adatok a Szondy-albumhoz. A Hontmegyei Múzeum-Társulat kiadványai II. Ipolyság, 1902, Neumann Jakab Könyvnyomdája. 49 p. Kissé sérült, foltos kiadói papírkötés.
15077.

Rufpreis:
1 800 HUF

Puskel Péter-Fekete Károly-Vasile Andrei-Tiberiu: Lapok a Kultúrpalota történetéből. (1913-1948.) A szerzők által dedikált. Arad, 2013, Gutenberg Univers. Kiadói papírkötés.
15078.

Rufpreis:
1 600 HUF

A régi Debrecen. Régi debreceni városképek. Debrecen, 1988, Csokonai Kiadó. 17 p + 12 t. Kiadói papírmappában. + Hunyadi Mátyás királlyá választásának 550. évfordulója képgyűjtemény, kiadja Vác Város Önkormányzata + 3 db magyar nevezetességeket bemutató leporelló (Borsod, Fertőd, Gyula)
15079.

Rufpreis:
1 600 HUF

Die Donaustrecke Báziás-Ada Kaleh-Eisernes Thor und der Curort Herculesbad. Bp., 1896, Lampel Róbert. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
15080.

Rufpreis:
1 600 HUF
16

Féja Géza: Sarjadás. Sárközi élmények és utazások. Bp., 1963, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés.
15081.

Rufpreis:
1 400 HUF

Polniczky József: Káptalanfüred évtizedei. 1930-2000. Káptalanfüred, 2001, Káptalanfüredi Fürdőegyesület. 236 p. Fekete-fehér képekkel, kihajtható térképmelléklettel. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
15082.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kozák Károly: Szigliget. Műemlékeink sorozat. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. 40 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb törésnyomokkal.
15083.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF