Mehlis, Dr. C.: Voigtlaenders Pfalzführer. Wegweiser für die Rheinpfalz und ihre Nachbarstädte. Neustadt, 1895, Gottschick-Witter's Verlag. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban / linen binding, good condition
Baedeker, Karl: Süddeutschland. Leipzig, 1895, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban / linen binding, good condition
Budapest a gyógyfürdők városa. Szerk.: Szviezsényi Zoltán. Bp., (1940), Központi Gyógy- és Üdülőhelyi Bizottság, 64 p. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés, pótolt, javított gerinccel.
Matunák Mihály: Drégely, Szondy, Palánk. Helyreigazító és pótló adatok a Szondy-albumhoz. A Hontmegyei Múzeum-Társulat kiadványai II. Ipolyság, 1902, Neumann Jakab Könyvnyomdája. 49 p. Kissé sérült, foltos kiadói papírkötés.
A régi Debrecen. Régi debreceni városképek. Debrecen, 1988, Csokonai Kiadó. 17 p + 12 t. Kiadói papírmappában. + Hunyadi Mátyás királlyá választásának 550. évfordulója képgyűjtemény, kiadja Vác Város Önkormányzata + 3 db magyar nevezetességeket bemutató leporelló (Borsod, Fertőd, Gyula)