Tétel

Rufpreis:

800 HUF

Beschreibung:

Wien seit 60 Jahren. Zur Erinnerung an die Feier der 60jährigen Regierung seiner Majestät des Kaiser Franz Josef I. der Jugends Wiens gewidmet von dem Gemeinderate ihrer Vaterstadt. Wien,én.,Gerlach & Wiedling. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, ceruzás-tollas firkákkal, javított kötéssel, megviselt állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz