Juwelen Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2408863
19108
396
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű kék és fehér kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 6,45 g 2408869
19109
396
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazitokkal, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,51 g
2408837
19110
396
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 2,97 g
2408867
19111
396
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek gyűrű, kék kővel és markazitokkal, jelzett, méret: 57, bruttó: 5,04 g 2408514
19112
396
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) glídes karkötő, köves díszítéssel, jelzett, h: 18,5 cm, bruttó: 7,58 g
2408509
19113
396
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 14,93 g
2404858
19114
396
Jewellery
Antik ezüst(Ag) kiskanál, díszes nyéllel, vésett mintával, jelzett, kopásokkal, h: 13 cm, 16,15 g 2408506
19115
396
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, türkizzel, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 6,02 g 2408784
19116
396
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, nettó: 23,56 g 2408855
19117
396
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, fekete kövekkel, jelzett, méret: 59, bruttó: 6,44 g 2408851
19118
396
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív köves gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 27,05 g
2408860
19119
396
Jewellery
Ezüst(Ag) modern gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 5,32 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF