Juwelen Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2408567
19096
396
4400
Jewellery
Ezüst(Ag) díszkanál "Eishockey Wien 1967", jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 9,83 g 2408578
19097
396
Jewellery
Ezüst(Ag) mokkás kanál, jelzett, h: 10 cm, nettó: 7,16 g
2408651
19098
396
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, jelzett, deformációval, d: 5,5 cm, nettó: 8,33 g
2408579
19099
396
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, kövekkel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 7,14 g 2408588
19100
396
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, shamballa csúszóval, jelzett, h: 37 cm, bruttó: 2,32 g 2408810
19101
396
Jewellery
Ezüst(Ag) vízi csikó, jelzett, m: 5 cm, nettó: 25,21 g
2408817
19102
396
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 63, bruttó: 5,48 g
2408829
19103
396
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 3 g 2408655
19104
396
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, köves díszítéssel, jelzett, d: 5 cm, bruttó: 16,28 g
2408586
19105
396
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, markazittal és kék kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 9,27 g 2408831
19106
396
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 9,29 g
2408480
19107
396
4200
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, ametiszttel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 5,54 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF