Juwelen Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2413155
19000
396
100000
Jewellery
A Fronius család címerét ábrázoló pecsétgyűrű. 14K arany, vésett kővel. m: 57, br 8,8 g, 24x18 mm 2411752
19001
396
Jewellery
Arany (Au) 14K fülbevalópár, apró kővel, jelzett, szilikon sróffal, bruttó: 0,84 g
2412521
19002
396
50000
Jewellery
14K arany (Au) gyűrű, nagyméretű, ovális csiszolt kővel, jelzett, jó állapotban, bruttó: 6,4 g 2407898
19003
396
Jewellery
1970-es évekbeli ezüst(Ag) nyaklánc borostyán kövekkel, ezüst függőkkel, jelzett, patinás állapotban, h: 46 cm, bruttó 19,53 g 2411047
19004
396
8500
Jewellery
Ezüst (Ag) nagy szemű nyaklánc, kövekkel díszített A betűs medállal, jelzett, h: 49,5 cm, bruttó: 14,4 g
2411676
19005
396
Jewellery
Ezüst(Ag) dobozka, jelzett, 4×4 cm, nettó: 62,5 g 2411006
19006
396
4800
Jewellery
Ezüst (Ag) csavart karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 8,3 g
2411436
19007
396
Jewellery
Ezüst(Ag) fűszeres kanál, 2 db, jelzett, h: 7 cm, nettó: 10,13 g 2412371
19008
396
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) csíkos cigarettatárca, jelzett, 8×6 cm, bruttó: 84,84 g 2409033
19009
396
Jewellery
Ezüst(Ag) vastag pancer karkötő, jelzett, h: 22 cm, nettó: 13,6 g 2409034
19010
396
Jewellery
Ezüst(Ag) virágmintás karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 7,4 g 2410948
19011
396
14000
Jewellery
Cilia Gioielleria Palestrina ezüst (Ag) ékszeres dobozka, jelzett, kisebb karcolásokkal, kopással, nettó: 24,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF