Juwelen Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2409029
19012
396
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott kígyó nyaklánc, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 7 g 2411768
19013
396
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, színes köves díszítéssel, jelzett, méret: 57, bruttó: 4,72 g 2408603
19014
396
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű "1887-1912 (...)" gravírozással, jelzett, kopott, elszíneződött, méret: 63, 8 g 2410970
19015
396
4600
Jewellery
Ezüst (Ag) nagyméretű karika fülbevaló pár, jelzett, kissé hajlott, d: 8 cm, nettó: 6,7 g
2409026
19016
396
Jewellery
Ezüst(Ag) zabszemmintás nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 5,3 g
2411481
19017
396
Jewellery
Ezüst(Ag) mandzsettagomb párban, jelzett, nettó: 5,57 g 2411596
19018
396
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, markazitokkal, jelzett, d: 6,5 cm, bruttó: 18,4 g 2410962
19019
396
Jewellery
Ezüst (Ag) karika fülbevaló pár, jelzés nélkül, kis horpadással, d: 6 cm, nettó: 5,5 g
2410981
19020
396
Jewellery
Ezüst (Ag) kék és fehér köves gyűrű, jelzett, kis kopással, méret: 57, bruttó: 3,7 g 2410991
19021
396
4200
Jewellery
Ezüst (Ag) zöld köves gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 6,9 g
2410989
19022
396
4800
Jewellery
Ezüst (Ag) lila ovális köves gyűrű, jelzett, kis kopással, a kövön apró sérüléssel, méret: 57, bruttó: 7,1 g
2410998
19023
396
3200
Jewellery
Ezüst (Ag) sárga és fehér köves gyűrű, jelzett, kis kopással, méret: 54, bruttó: 4,6 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF