Juwelen

Zahl der Lose: 167

Aranyozott ezüst (Ag) elefántos karkötő, jelzett, h: 15 cm, nettó: 6 g
19024.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst (Ag) zománcfestett virágos bross, jelzett, 3,5x2 cm, nettó: 3,7 g
19025.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst (Ag) ovális dobozka, fedelén MA monogrammal, jelzett, kis kopással, nettó: 16,4 g
19026.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Ezüst (Ag) villa készlet 4 db  Jelzett. 170 g
19027.

Rufpreis:
12 000 HUF
23

Ezüst(Ag) nyaklánc, köves szív függővel, jelzett, h: 37 cm, bruttó: 3,15 g
19028.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc, teniszütő medállal, jelzett, h: 48 cm, nettó: 7,81 g
19029.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) anker láncos, átbújtatós karkötő, köves függővel, jelzett, h: 19,5 cm, bruttó: 12,4 g
19030.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) köves, glídes karkötő, biztonsági kapoccsal, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 8,4 g
19031.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) masnis, köves anker karkötő, jelzett, állítható h: 16,9-19 cm, bruttó: 2,1 g
19032.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) anker lánc, köves csillag függővel, jelzett, állítható h: 40,5-45 cm, bruttó: 2,6 g
19033.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) anker karkötő, kerek köztes díszekkel, jelzett, h: 19 cm, nettó: 3,4 g
19034.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) bokalánc, köves harang függővel, egy kőhiánnyal, jelzett, állítható h: 2,5-25 cm, bruttó: 3,4 g
19035.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF