Juwelen Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2341005
19156
396
30000
Jewellery
2403944
19157
396
Jewellery
Ezüst cukordoboz (Ag). Poncolt 1867-1937 közötti fémjellel, KB mesterjeggyel. 110 g, 8,5x6,5 cm 2403939
19158
396
180000
Jewellery
Szecessziós ezüst kínáló tál. Ezüst (Ag). Lábakon. 635 g XX. sz. eleje, magyar. FR mesterjeggyel. 34x25 cm 2403926
19159
396
95000
Jewellery
Ezüst (Ag) art deco tálca. 1937 előtti fémjellel, HJ mesterjeggyel, peremelt, poncolt 19x40 cm, 450 g
2390776
19160
396
180000
Jewellery
2406554
19161
396
Jewellery
2407247
19162
396
70000
Jewellery
Ezüst (Ag) hólyagos ládika fa betéttel, jelzett, kis elszíneződéssel, kopással, bruttó: 511 g, 19,5x13,5x7 cm
2405296
19163
396
120000
Jewellery
Ezüst(Ag) gyertyatartó pár, jelzett, talpa cementtel erősített, m: 26 cm, bruttó: 1120 g
2411117
19164
396
180000
Jewellery
14K arany (Au) zsebóra. Működő, jó állapotú szerkezettel, hibátlan számlappal, br 91,77 g, d:_52 mm 2411119
19165
396
100000
Jewellery
14K arany (Au) Doxa zsebóra működő, jó állapotban, szép állapotú tokkal. Jelzett br: 65,6 g, d: 48 mm 2411602
19166
396
100000
Jewellery
MOvado 14K arany (Au) női karóra. Jelzett, működőképes állapotban, 14K arany szíjjal. össz bruttó 19 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF