Juwelen Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2388258
19132
396
Jewellery
2388245
19133
396
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámmintás karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 7,6 g
2388220
19134
396
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív figaro karkötő, jelzés nélkül, h: 22 cm, nettó: 19,67 g
2388956
19135
396
3800
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) elemekkel díszített karkötő, bőr szíjjal, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 9,39 g 2388969
19136
396
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) bross, fém tűvel, jelzett, 3,5×2,5 cm, bruttó: 4,06 g
2388930
19137
396
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, méret: 58 és 61, bruttó: 4,44 g 2388796
19138
396
Jewellery
Ezüst(Ag) skorpió alakú bross, jelzés nélkül, h: 5,5 cm, nettó: 8,05 g
2388911
19139
396
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív modern gyűrű (Jette Joop Europe), jelzett, méret: 53, nettó: 34,51 g 2388487
19140
396
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán díszítésű fülbevalópár gránátokkal és korallal, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 9,14 g
2388438
19141
396
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár, jelzés nélkül, nettó: 3,17 g
2388478
19142
396
Jewellery
Ezüst(Ag) mandzsettagombpár, jelzett, nettó: 8,45 g
2388906
19143
396
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 2,85 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF