Juwelen Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2408848
19120
396
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 59, bruttó: 4,47 g
2408853
19121
396
Jewellery
Ezüst(Ag) markazitos gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,28 g
2404929
19122
396
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, jelzés nélkül, jó állapotban, bruttó 57,81 g 2405459
19123
396
Jewellery
Ezüst(Ag) dobozka, zafírral, jelzett, 3×2,5 cm, bruttó: 13,59 g 2405335
19124
396
Jewellery
Ezüst(Ag) gyertyatartó, jelzett, súlyozott, m: 4,5 cm, bruttó: 117,46 g 2388212
19125
396
Jewellery
Ezüst(Ag) glídes karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 17,17 g 2388110
19126
396
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,82 g
2388244
19127
396
Jewellery
Ezüst(Ag) mintás karikagyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 3,69 g
2388638
19128
396
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, köves függőrésszel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 5,82 g
2388620
19129
396
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 7,53 g
2388763
19130
396
28000
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) nyakék, gránát kövekkel kirakva, jelzett, h: 51 cm, bruttó: 73,58 g 2388731
19131
396
Jewellery
Ezüst(Ag) négyzet alakú fülklipsz, jelzett, 3×3 cm, nettó: 15,52 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF