Juwelen Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2408880
19084
396
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, zöld kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 3,74 g
2408872
19085
396
4600
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 8,28 g 2408878
19086
396
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,66 g 2408537
19087
396
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, ovális medállal, jelzett, h: 47 cm, bruttó: 8,1 g
2408541
19088
396
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, virág alakú medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 4,76 g
2408544
19089
396
Jewellery
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, kövekkel gazdagon kirakott medállal, jelzett, h: 41 cm, bruttó: 10,6 g
2408549
19090
396
26000
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott "Basel Rheinbrücke" kanál, jelzett, h: 12,5 cm, bruttó: 15,01 g
2408556
19091
396
Jewellery
Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 4 cm, nettó: 2,81 g
2408562
19092
396
4200
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, markazitos medállal, jelzett, h: 47 cm, bruttó: 6,26 g
2408559
19093
396
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 25,89 g 2408564
19094
396
Jewellery
Ezüst(Ag) félköríves fülbevalópár, jelzett, d: 1,2 cm, nettó: 2,96 g
2408566
19095
396
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) markazitos fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 8,12 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF