Antik ezüst(Ag) kiskanál, díszes nyéllel, vésett mintával, jelzett, ko... https://www.darabanth.com/de/396-Fernauktion/396.0/Juwelen/Juwelen~1000023/Antik-ezustAg-kiskanal-diszes-nyellel-vesett-mintaval-jelzett-kopasokkal-h-13-cm-16-~II2404858
2404858
19114
396
Jewellery
Beschreibung: Antik ezüst(Ag) kiskanál, díszes nyéllel, vésett mintával, jelzett, kopásokkal, h: 13 cm, 16,15 g
: tm