Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2374722
17923
394
Tömöry Tamás: Lakásunk. Budapest, 1979, Műszaki Könyvkiadó. A szerző rajzaival illusztrált. Kiadói karton kötésben, kopottas fedőlap, egyébként jó állapotban.
2374595
17924
394
P. Gulácsy Irén: Fekete vőlegények I-III. (egybekötve). Bp., 1934, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötésben. Korlátozott számú kiadás.
2381299
17926
394
Tamási Áron: Virrasztás. Bp.,1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos, kissé borítóval. 2381452
17927
394
Esterházy Péter 3 db regénye. Függő Bp., 1981, Magvető + Hahn-Hahn grófnő pillantása. Bp., 1991, Magvető + Termelési-regény (kissregény) Bp., 1979, Magvető. 2374496
17928
394
Ottlik Géza 3 műve: Buda regény. Bp., 1997, Európa Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Védőborítóban. + Próza. Bp., 1980, Magvető. Kiadói kartonált papír-kötés, szép állapotban, kiadói fakó papír védőborítóban. + A Valencia-rejtély. Hajónapló. Pályákon. Bp., 1989, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, szép állapotban. 2386977
17929
394
Az Ujság Dekameronja. 100 magyar író 100 magyar elbeszélése az Ujság 25 éves fennállásának ünnepére. Bp, 1927, Az Ujság/Hungária Hírlapnyomda. Félvászon kötésben, viseltes, szakadt borítóval, a gerinctől elvált kötéssel, helyenként szakadt lapokkal.
2394472
17930
394
500
Vegyes könyv tétel, 4 db: Gerolamo Rovetta: A Montegu-pör. Bp, 1904, Magyar Hírlap. Kiadói félvászon-kötés, sérült kötéssel. + Ifj. Hegedüs Sándor: A rádzsa és más történetek. Bp., é.n.m Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal. + Herbert Wilton: Asszonynélküli sziget. H.n., 1943, Körmendi. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült borítóval. + Cook Wallace: Montana. Regény a Coloradói aranymezőkről. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, sérült kötéssel.
2385987
17931
394
Kalevala, a finnek nemzeti hőskölteménye. A finn eredetiből fordította és a summázó versikéket írta: Vikár Béla. Akseli Gallen-Kallela képeivel illusztrált. Bp., 1935., La Fontaine Irodalmi Társaság (Vác, Kapisztán-ny.), 8+333 p. Második, jubileimi kiadás. Kiadó papírkötés, kissé szakadt borítóval, javított kötéssel, intézményi bélyegzővel. 2386048
17932
394
Kendre Péter: Az igazi Orbán. A Viktor2. Bp., 2006, Hibiszkusz. Kiadói kartonált papírkötés. 2386439
17933
394
Ráth-Végh István: Tarka históriák. Bp., 1973, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. 2386276
17934
394
Stephen Skinner: Millenniumi próféciák. Bp., 1995, Elek és Társa. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
2386201
17935
394
Fodor András: A hetvenes évek I-II. Bp., 1995, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF