Fekete István: A koppányi aga testamentuma. Bp., 1960, Magvető Kiadó. Győry Miklós rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
A Nova irodalmi intézet Upton Sinclair sorozata. 14 kötet Komplett. Bp., 1946-1949. KIadói félvászon kötésben, két kötet papírborítóval. Vegyes állapotban, egy kötet címlapja hiányzik.
Kemény Zsigmond tanulmányai I-II. köt. Kiadja Gyulai Pál. Pest, 1870, Ráth Mór, VI+409; 415 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kopott borítókkal és gerincekkel, a II. kötet gerincén kis sérüléssel, az I. kötetben két lap szélén szöveget nem érintő hiánnyal, a II. kötetben felvágatlan lapokkal is.
Hans Behrmann-Horst Kliemenn-Hans Wündrich-Fr. Rudolf Weigl: Lexikon des Kaufmannes. Praktische Hochschule des geschäftlichen Erfolges. Wien-Leipzig,(1928), C. Barth-Verlag. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Nyomdaipari enciklopédia. Szerk.: Dr. Gara Miklós. Bp., 2001, Osiris Kiadó. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, a borítón kis kopással, egyébként jó állapotban.
Donászy Ferenc: Egy magyar diák élete Mátyás király korában. Horváth Jenő festőművész rajzaival. Bp., 1935, Győző Andor. Kiadói félvászon kötés, gerincnél részben levált, kissé kopottas állapotban.