Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 295

17911.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pert, Camille: Cady-sorozat 3 kötete (A kis Cady, Cady mint asszony, Cady barátja), Bp., 1928, Nova. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
17912.

Rufpreis:
3 000 HUF

17913.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csörgő Anikó, Csigó László: Húsvét. Tanácsok, ötletek az ünnepi előkészületekhez. Bp, 1999, Pallas Stúdió. Harmadik, változatlan kiadás. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.Volt könyvtári példány.
17914.

Rufpreis:
1 000 HUF

17915.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sámándobok, szóljatok. Szibéria őslakosságának népköltészete. Fordította: Bede Anna. Válogatta és a magyarázó szövegekkel ellátta: Kőhalmi Katalin. Bp., 1973, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17916.

Rufpreis:
1 400 HUF

A Pallas Nagy Lexikona. Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. Teljes Budapest, 1893-1904. Pallas. Kiadói félbőr-kötések (14 db), és átkötött egészvászon-kötések (4 db), rossz állapotban, kopott borítókkal, kijáró lapokkal, hiányzó illusztrációkkal, térképekkel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!
17917.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eötvös Károly munkái sorozat 3 kötete (XIX, XX, XXIV.) : Harcz a nemzeti hadseregért, Harcz az alkotmányért, Nagyokról és kicsinyekről. Bp.,1906-1909, Révai. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.
17918.

Rufpreis:
2 000 HUF

Péter Ferencné Hárs Imréné Bakonyi Antalné: Varrjunk divatosan, női ruhák. Bp., 1969 Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
17919.

Rufpreis:
800 HUF

17920.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tolvaly Ferenc: Tibetben a lélek. Bp., 2006, Kelet. Könyv + DVD. Kiadói kartonált kötés, bontatlan zsugorfóliában. + Uhlig, Helmut: Tibet. Egy rejtélyes ország kitárja kapuit. 1995, Dunakönyv. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17921.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kemenes Géfin László (szerk.): Nyugati magyar költők antológiája 1980. Bern, 1980, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, intézményi bélyegzőkkel. + Borbándi Gyula (szerk.): Nyugati magyar tanulmányírók antológiája 1987. Bern, 1987, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papírkötés.
17922.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF