Farkass Jenő: Éda I-II. köt. Történelmi regény Kun László király idejéből. Bp.,1934,Csokonai, 247+1; 264 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Gazdag képanyaggal illusztrált. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval, alapvetően jó állapotban.
Lucio d'Ambra: A házasélet trilógiája. I-III. köt. I. köt.: Férjnek lenni mesterség. II. köt.: A feleség hivatása. III. köt.: A szerető művészete. Ford.: Salaczné Zachár Ilona. Bp., (1940), Grill. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, az egyik kötet javított kötéssel.
A Pallas Nagy Lexikona. Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. Teljes Budapest, 1893-1904. Pallas. Kiadói félbőr-kötések (14 db), és átkötött egészvászon-kötések (4 db), rossz állapotban, kopott borítókkal, kijáró lapokkal, hiányzó illusztrációkkal, térképekkel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!
Eötvös Károly munkái sorozat 3 kötete (XIX, XX, XXIV.) : Harcz a nemzeti hadseregért, Harcz az alkotmányért, Nagyokról és kicsinyekről. Bp.,1906-1909, Révai. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.
Harsányi Zsolt: Ember küzdj. Madách életének regénye I-II-III. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói sérült papírborító, félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Kemenes Géfin László (szerk.): Nyugati magyar költők antológiája 1980. Bern, 1980, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, intézményi bélyegzőkkel. + Borbándi Gyula (szerk.): Nyugati magyar tanulmányírók antológiája 1987. Bern, 1987, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papírkötés.