1937 Panoráma. A Nemzeti Újság ajándékkönyve. Szerk.: Tóth László. Bp., 1937, Panoráma. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón gyűrődéssel, kopásnyomokkal.
Baráth Lajos: Kigyelmed, János mester. Kisregények. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1979, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.
Jeske-Choinski Tivadar: Az utolsó rómaiak. II. köt. Történeti elbeszélés Theodosius császár idejéből. Ford.: Dr. Rada István. Veszprém, 1904, Egyházmegyei Könyvnyomda, 328 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, jó állapotban.
Thomas Mann: A törvény. Ford.: Horvát Henrik. Kondor Lajos illusztrációival. A jegyzeteket Töttössy Csaba állította össze. Heller Ágnes utószavával. Új Elzevír Könyvtár 1. Bp., 1957, Magyar Helikon, 235 p. Kiadói aranyozott, egészbőr-kötés, festett felső lapélekkel, jó állapotban. Számozott (700/009.) példány.
Thomas Mann: A törvény. Ford.: Vajda Endre. Drahos István fametszeteivel illusztrálva. Heller Ágnes utószavával. Új Elzevír Könyvtár 2. Bp., 1958, Magyar Helikon, 172 p. Kiadói aranyozott, egészbőr-kötés, festett felső lapélekkel, jó állapotban. Számozott (1150/126.) példány.
Veres Péter: Parasztsors - Magyar sors. Bp., 1944, Magyar Élet, 95 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.