Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 295

Egy a haza. Békemenet 2012. Szerk.: Bayer Zsolt. h. n., 2012, Méry Ratio Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
17936.

Rufpreis:
1 600 HUF

9 kötet az Erdélyi Szépmíves Céh kiadványaiból: Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek 2db, Makkai Sándor: Egyedül. Gróf Bánfy Miklós: Megszámláltattál.. Kuncz Aladár: Felleg a város felett. Reményik Sándor: Romon virág. Kós Károly: Varjunemzetség. Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Szerb Antal: Magyar irodalomtörténet. Kopottas borítókkal, egészvászon-kötésben.
17937.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Vegyes könyv tétel, 3 db: Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Bp., 1967, Móra. Kass János rajzaival. Nyolcadik kiadás. Félvászon kötésben, kissé sérült borítóval, kopott állapotban. + Dickens, Charles: Copperfield Dávid. Bp., é.n., Ifjúsági. Végh Dezső rajzaival. Félvászon kötésben, kissé sérült borítóval, kopott állapotban. + . V. Kratochvíl: Felfedezők és hódítók. Zdeněk Burian illusztrációival. Ford.: Szoldin Alfréd. Pozsony, 1965, Slovenské Vydavatelstvo Krásne. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papírborítóval.
17938.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Isabelle Chabeur és Nathalie Valax: 100 legendás toll. Az előszót írta: Bruno Lussato. Párizs, Solar, 2001. Kiadói kartonált papírkötés. Apró szakadás a borítón.
17939.

Rufpreis:
1 000 HUF

W.E.B. Griffin. Tábornokok. A háború katonái VI. könyv. H.n. 2003, Gold Book Kft. Kiadói Kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17940.

Rufpreis:
2 000 HUF

17941.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gunda Béla: A rostaforgató asszony. Bp., 1989, Múzsák. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17942.

Rufpreis:
1 200 HUF

17943.

Rufpreis:
800 HUF

17944.

Rufpreis:
1 000 HUF

Püski Sándor: Könyves sors - magyar sors. Bp.,2002, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
17945.

Rufpreis:
1 000 HUF

17946.

Rufpreis:
800 HUF

Székfoglalók 1995-1998. I-II. kötet.  Szerk.: Beck Mihály. Bp., 1999, MTA. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapszélek de egyébként jó állapotban; Emlékbeszédek 1998. Az MTAÍ elhunyt tagjai felett. Szerk.: Glatz Ferenc. Bp., 1999. MTA. Kiadói papírkötés,kissé foltos lapszélek de egyébként jó állapotban.
17947.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF