Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 295

Körmendi János: Nyakig a színházban.  Szatirikus színháztörténet I. köt. Bp., é.n., az LSI Oktatóközpont kiadása. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. A szerző által aláírt példány.
17887.

Rufpreis:
1 600 HUF

May Károly: Mandarinok országában. Regény. Ford.: Farkas Emőd. Bp.,én.,Tolnai. Kiadói illusztrált papírkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17888.

Rufpreis:
2 800 HUF

Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp.,1935., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 311+1 p. Első kiadás. Kiadói kissé kopott aranyozott félbőr-kötés.  Számozatlan példány.
17889.

Rufpreis:
2 400 HUF

Verne Gyula: Sztrogoff Mihály. A cár futárja. Ford.: Kövér Ilma. Geiger Richárd rajzaival. Bp., én., Tolnai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17890.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tamási Áron: Szívbéli barátok. Ifjúsági regény. Bp., 1946, Révai, 125+3 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos hátsó borítóval.
17891.

Rufpreis:
1 600 HUF

Charles Bukowski: Shakespeare ilyet nem csinált. Fordította: Pritz Péter. Bp, 2011, Cartaphilus Könyvkiadó. Michael Montfort fotóival. Kiadói papírkötésben, a borítón apró sérülésekkel, egyébként jó állapotban.
17892.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bujtor István: Ezt megcsíptük Oszi.!? [Bp.,1992], Bujtor Film Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17893.

Rufpreis:
2 400 HUF

Faluról-falura, házról-házra. Gyűjtötte, rajzolta és írta: Csete Balázs. Bp., 1940, Paulovits Imre, 168 p. Második, bővített kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, egy lapon ceruzás gyerek rajzzal.
17894.

Rufpreis:
2 400 HUF

Wass Albert: Nagypénteki sirató I.-II. (Kiadott és hagyatékban maradt versek) Marosvásárhely, 2002, Mentor. Kiadói papírkötés.
17895.

Rufpreis:
2 400 HUF

Wass Albert: Csillag az éjszakában. Marosvásárhely, 2005, Mentor. Kiadói papírkötés.
17896.

Rufpreis:
1 200 HUF

Wass Albert: Vérben és viharban. Egyedül a világ ellen. Pomáz, 2002, Kráter. Kiadói papírkötés.
17897.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wass Albert: Tavaszi szél és más színművek. Pomáz, 2003, Kráter. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói védőborítóban.
17898.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF