Körmendi János: Nyakig a színházban. Szatirikus színháztörténet I. köt. Bp., é.n., az LSI Oktatóközpont kiadása. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. A szerző által aláírt példány.
Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp.,1935., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 311+1 p. Első kiadás. Kiadói kissé kopott aranyozott félbőr-kötés. Számozatlan példány.
Tamási Áron: Szívbéli barátok. Ifjúsági regény. Bp., 1946, Révai, 125+3 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos hátsó borítóval.
Charles Bukowski: Shakespeare ilyet nem csinált. Fordította: Pritz Péter. Bp, 2011, Cartaphilus Könyvkiadó. Michael Montfort fotóival. Kiadói papírkötésben, a borítón apró sérülésekkel, egyébként jó állapotban.
Faluról-falura, házról-házra. Gyűjtötte, rajzolta és írta: Csete Balázs. Bp., 1940, Paulovits Imre, 168 p. Második, bővített kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, egy lapon ceruzás gyerek rajzzal.