Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 295

Weöres Sándor: A szerelem ábécéje. Versek. Bp, 1946, Új Idők Irodalmi Intézet R.T. (Singer és Wolfner). Papírkötésben, kissé gyűrött borítóval, de egyébként jó állapotban. Számozatlan példány.
17863.

Rufpreis:
4 000 HUF

Weöres Sándor: Medúza. Versek. Bp, (1943), Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Első kiadás. Kiadói papír borítóban, jó állapotban.
17864.

Rufpreis:
4 000 HUF

Weöres Sándor: 111 vers. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói karton kötésben, védőborítóval. Jó állapotban.
17865.

Rufpreis:
3 000 HUF

Új idők lexikona 1.-24., 12 két kötetben. Bp., 1936-1942, Signer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Egységes kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, az 1-2. kötet átkötötték az átkötött egészvászon-kötés, változó állapotban, kopásnyomokkal.
17866.

Rufpreis:
8 000 HUF

17867.

Rufpreis:
8 000 HUF

17868.

Rufpreis:
6 000 HUF

Petőfi Sándor: Petőfi összes költeményei I-IV. köt. I. köt. : Elbeszélő költemények. II-IV. köt.: Kisebb költemények. Bp., én., Athenaeum. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítókkal, két gerincen kisebb sérüléssel.
17869.

Rufpreis:
4 000 HUF

Új Nagymagyarországért! Egyetemes szavalókönyv. Válogatott hazafias, vallásos és vegyes költemények gyűjteménye. 1918-1936. Legújabb ének- és zeneszámok jegyzékével. Iskolai és magánhasználatra. Összeáll.: Vollay Ferenc. Pekár Gyula előszavával. Debrecen, 1936, Városi Nyomda, 655 p. Korabeli egészvászon kötésben. Jó példány
17870.

Rufpreis:
5 000 HUF

17871.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Sir Arthur Conan Doyle: Sherlock Holmes összes történetei 1-2. köt. Bp., 2001, Szukits. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, kissé foltos lapélekkel.
17872.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jánosi Béla: Az aesthetika története I-III. kötet. Bp.,1899, MTA, VI+2+504; VI+2+553; VI+635 p. Kiadói aranyozott gerincű, Müller Gy.-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, a 3. kötet gerincén kis sérüléssel, de belül jó állapotban.
17873.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herczeg Ferenc: Szelek szárnyán. Az Ujság ajándéka előfizetői részére. Első kiadás. Bp., 1905, Athenaeum. Egészoldalas képtáblákkal, és szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált szecessziós, egészvászon-kötés. Kijáró lapokkal.
17874.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF