Révész Béla: Ady tragédiája 1-2. köt. A háború, a házasság és forradalom évei. (Egybekötve.) Bp.,[1925.], Athenaeum, 1 t. (címkép, Székely Aladár felvétele)+192+24 t.+9 hasonmás.; 2 t. (címképek, az első Székely Aladár felvétele)+192 p.+ 33 t.+ 1 kihajtható hasonmás. Kiadói félvászon kötés, foltos állapotban.Volt könyvtári példány.
Gáthy Fülöp: Embersors. Az örök mese. Muhits Sándor rajzaival. Bp., 1935. Magyar Iparművészek Országos Egyesülete,(Kir. M. Egyetemi Nyomda-ny.). A fametszést Kaza György végezte. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papír kötésben.
Rejtő Jenő 12 műve: A szőke ciklon, A Néma Revolverek Városa, A három testőr Afrikában, Az elveszett cirkáló, A Láthatatlan Légió, Csontbrigád, Egy bolond száz bajt csinál, Az előretolt helyőrség, Ezen egy éjszaka. Bp., Albatrosz.; A három testőr Afrikában. Bp., Könyvkuckó.; Piszkos Fred közbelép. Bp., Alexandra; Kalandregények. Rejtő Jenő összegyűjtött művei 3. Bp., Videopont. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói papír védőborítóban.
Gilles Néret: 1000 Dessous. A History of Lingerie/Eine Geschichte der Reizwäsche/History de la Lingerie. Köln, 1998,Taschen. Német nyelven. Nagyon gazdag erotikus, fehérneműs képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Szabó Dezső: Az elsodort falu I-III. köt. Szabó Dezső művei. Bp.,én.,Genius, 318;328;321 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, aranyozott felső lapélekkel, kopott borítóval, a gerinceken kis sérüléssel.
Németh László: Az emberi színjáték. 1-2. kötet. Új magyar regények. Bp.,(1944),Franklin, 450+335 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Kassák Lajos: Hatvan év összes versei. Bp, 1947, Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner). Megviselt, foltos,, sérült papírkötésben, helyenként pecsétes lapokkal.