Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 295

Veres Péter: Szűk esztendő. Bp., 1942., Magyar Élet. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17972.

Rufpreis:
1 400 HUF

Veres Péter: Az ország útján. Önéletírás 1944-1945. Bp., 1965, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17973.

Rufpreis:
1 000 HUF

17974.

Rufpreis:
1 200 HUF

17975.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karinthy Frigyes: Az ezerarcu lélek. Az Érdekes Ujság ingyenes karácsonyi melléklete. A borító rajza Molnár C. Pál (1894-1981) Bp., 1916, Légrády-ny., 46 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott borítóval, részben hiányos gerinccel, a címlapon és az utolsó lap szélén sérüléssel, kissé viseltes állapotban.
17976.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karinthy Frigyes: A bűvös szék. Komédia egy felvonásban. Modern Könyvtár 523. sz. Bp.,[1918], Athenaeum,(Uránia-ny.),28+4 p. A borító rajza Gedő Lipót illusztrációja. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, a borítón kis hiánnyal.   A komédia bemutatója 1917. okt. 13. -án, a Modern Színpadon (1916-1917, később: Belvárosi Színház 1917-1951) volt, Bárdos Artúr rendezésében.
17977.

Rufpreis:
1 600 HUF

17978.

Rufpreis:
1 200 HUF

Berda József: Égő évek fölé. Fodor József költőnek dedikált példány! Bp., 1949. Egyetemi Nyomda. Erősen sérült kiadói papírkötésben
17979.

Rufpreis:
2 000 HUF
20

Conan Doyle: Mi a spiritizmus. Az uj kinyilatkoztatás. Ford.: Révay József. Az okkultizmus könyvei. Bp., 1922., Kultura. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
17980.

Rufpreis:
1 800 HUF
15

Ralph Waldo Emerson: Az emberiség képviselői. Ford.: Wildner Ödön. Kultura és Tudomány. Bp., 1923, Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17981.

Rufpreis:
1 400 HUF

17982.

Rufpreis:
1 600 HUF

Röck Gyula:A fehér Faust. Drámai költemény. Muzsinszki Nagy Endre rajzaival. Bp., 1935, Kókai Lajos. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
17983.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF