Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 295

18068.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

18069.

Rufpreis:
800 HUF

18070.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tamási Áron: Jégtörő Mátyás. Magyar regények. H.n. é.n. A délvidéki egyetemi és főiskolai hallgatók egyesületének kiadása. Egészvászon-kötés.
18071.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tamási Áron: Téli verőfény. Az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadása. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval. Benne ex libris-szel.
18072.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tamási Áron: Rügyek és reménység. Bp., 1936, Révai. Kiadói egészvászon-kötés.
18073.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tamási Áron: Ábel Amerikában. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos lapok/lapszélek.
18074.

Rufpreis:
1 400 HUF

Békeffi László: Közéleti tankönyv. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Első, javított kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott gerinccel és borítóval.
18075.

Rufpreis:
1 000 HUF

Illyés Gyula: Magyarok. Bp., é.n. Nyugat. Első kötet, második propaganda kiadás. Kiadói félvászon kötésben, kis kopásokkal.
18076.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagy Endre: Lukits Milos kalandjai. Bp., én., Genius. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, Gottermayer-kötés.
18077.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Fazekas Béla-Dr. Kovács Endre-Dr. Szigetvári Zoltán: Különlenyomat a tarokk akadémia c. tarokkszabálykönyvből. (II. könyv.) Az illusztrált tarokkjáték szabályainak részletes ismertetése és magyarázata. Bp.,é.n.,Szikra Rt.,144 p. Kiadói papírkötés, kissé foltokkal, egyébként jó állapotban.
18078.

Rufpreis:
2 400 HUF

18079.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF