Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2244137
18068
394
600
2103035
18069
394
2071072
18070
394
2389522
18071
394
Tamási Áron: Jégtörő Mátyás. Magyar regények. H.n. é.n. A délvidéki egyetemi és főiskolai hallgatók egyesületének kiadása. Egészvászon-kötés. 2390435
18072
394
Tamási Áron: Téli verőfény. Az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadása. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval. Benne ex libris-szel. 2390626
18073
394
Tamási Áron: Rügyek és reménység. Bp., 1936, Révai. Kiadói egészvászon-kötés. 2387164
18074
394
Tamási Áron: Ábel Amerikában. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos lapok/lapszélek.
2307010
18075
394
Békeffi László: Közéleti tankönyv. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Első, javított kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott gerinccel és borítóval.
2318371
18076
394
Illyés Gyula: Magyarok. Bp., é.n. Nyugat. Első kötet, második propaganda kiadás. Kiadói félvászon kötésben, kis kopásokkal.
2316785
18077
394
Nagy Endre: Lukits Milos kalandjai. Bp., én., Genius. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, Gottermayer-kötés. 2337393
18078
394
Dr. Fazekas Béla-Dr. Kovács Endre-Dr. Szigetvári Zoltán: Különlenyomat a tarokk akadémia c. tarokkszabálykönyvből. (II. könyv.) Az illusztrált tarokkjáték szabályainak részletes ismertetése és magyarázata. Bp.,é.n.,Szikra Rt.,144 p. Kiadói papírkötés, kissé foltokkal, egyébként jó állapotban.
2316795
18079
394
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF