https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 295
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1990015
18518
394
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
(Matkovich Pál) Bús vitéz: Árnyképek. Elbeszélések. Pest, 1871, Athenaeum. 1 lev., 201 l. Fűzve
Das Lot is nicht erreichbar
2168759
18520
394
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bitó László: Ábrahám és Izsák. Biblia-regény. Ford.: Rakovszky Zsuzsa. Bp., 2000., Argumentum. Kiadói papírkötés. A szerző, Bitó László (1934-) által dedikált.
Das Lot is nicht erreichbar
2192949
18521
394
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Oszlánczi Kata: A Vízkeletiek. Bp., 1996, Kerekes Katolikus Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2168853
18523
394
0
4200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szederkényi Ervin (szerk.): Weöres Sándor 70. születésnapjára. Pécs, 1983. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1966194
18524
394
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pihál György: Tollhegyen. Dedikált. Bp., 1999. Amfipressz. Kiadói papírborítékban
Das Lot is nicht erreichbar
1962485
18525
394
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Maxim Gorkij: Az emberek közt. Fordította: Havas András Károly. Bp.,[1927],Népszava. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval és gerinccel, kissé foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1932052
18526
394
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gellért Lajos: Elajándékozott évek. Divéky József fametszetű illusztrációival. Bp., 1943, Biró Miklós Nyomda, 1 t.+188+4 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborító szakadt, javított. Számozott (1000/607.) példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1952103
18527
394
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
William Shakespeare: A makrancos hölgy. Shakespeare összes színművei. XI. Vígjátékok V. Fordította: Lévay József. Bevezetéssel, és jegyzetekkel ellátta: Heinrich Gusztáv. Bp.,1914, Franklin, 185 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopásnyomokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2001989
18528
394
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Lexikon. XV. kötet. Sopronya-Vezér. Bp.,1884, Gerő Lajos. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1962490
18530
394
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
John Galsworthy: Testvériség. Fordította: Bartos Zoltán. Bp, 1924, Népszava. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1950615
18531
394
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bárány Tamás: Szélcsend. A borító Janovits István grafikusművész munkája. Bp.,(1943), Bersenyi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. Ritka.
Das Lot is nicht erreichbar
1988022
18532
394
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vörösmarty Mihály minden munkái VI. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Pest, 1863, Ráth Mór, (Emich Gusztáv-ny.), 295 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse