Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 295

18020.

Rufpreis:
1 000 HUF

Havas Henrik: A Bős-Nagymaros dosszié avagy egy beruházás hordalékai. hn., 1988, CODEX. Kiadói papírkötés.
18021.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csurka István: Közép-Európa hó alatt. Esszék, előadások. New York, 1988, Püski-Smikk. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
18022.

Rufpreis:
1 400 HUF

18023.

Rufpreis:
1 400 HUF

18024.

Rufpreis:
1 600 HUF

Geréb Attila: Az égő tekercs. Dráma Jeremiás prófétáról. A szerző által DEDIKÁLT példány. Székelyudvarhely, 1991, Szerzői kiadás, 55+1 p. Kiadói papírkötés.
18025.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lukács György: Írástudók felelőssége. Bp., 1945, Szikra. Kiadói papírkötés, elejében ázásnyomok.
18026.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kanta Gyula: Kovács Péter honfoglalása. A szerző, Kanta Gyula (1908-2002) által dedikált! H.n., é.n., Misztótfalusi. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval és címlappal, könyvtest elvált a borítótól.
18027.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sinka István: Kadocsa, merre vagy? Győri Miklós rajzaival. Bp., [1944], Somody. Kiadói papírkötés, kissé sérült és foltos borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
18028.

Rufpreis:
2 000 HUF

Legjobb könyvek sorozat 3 száma (1x3, 5.,15):  Móricz Zsigmond: Bováry úr (Az Isten háta mögött.), Kálnoki Izidor: Veronkáék szerencséje, Berkes Imre: Ezer leányfej. Bp., 1917-1918, Érdekes Ujság. Illusztrált papírkötésekben, a borítókon részben Pólya Tibor, és Végh Gusztáv illusztrációival. Változó állapotban, kissé szakadt borítókkal.
18029.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szavaló-könyv. Névnapi és újvéi üdvözlő versekkel, elemi iskolai és házi használatra. Szerk.: Borza Nándor. Bp., 1907, Franklin Társulat. Hetedik, újraszerkesztett és bővített kiadás. Kopottas kiadói félvászon-kötésben, részben szétvált kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.
18030.

Rufpreis:
1 000 HUF

18031.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF