https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 295

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kolozsvári Grandpierre Emil: Anonymus titkai nyomában. Bp., 1998, Magyar Ház. Kiadói papírkötés.
1
18032.

Kolozsvári Grandpierre Emil: Anonymus titkai nyomában. Bp., 1998, Magyar Ház. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Mészáros Mihály, Länger György, Szabó Zsuzsanna: Puli, Pumi, Mudi. Kutyatár sorozat. Érd, 1996, Elek és Társa. Kiadói kartonált papírkötés.
1
18033.

Mészáros Mihály, Länger György, Szabó Zsuzsanna: Puli, Pumi, Mudi. Kutyatár sorozat. Érd, 1996, Elek és Társa. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
David Hughes: Gerry és egyéb állatfajták. Gerald Durrell arcképe. Bp., 1999, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
1
18034.

David Hughes: Gerry és egyéb állatfajták. Gerald Durrell arcképe. Bp., 1999, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Molnár Tamás: Spion bölcsei. Válogatás a Magyar Nemzetnek és az asztalfióknak írt publicisztikákból. Bp.,2002, Szerzői kiadás. A szerző által dedikált.
1
18035.

Molnár Tamás: Spion bölcsei. Válogatás a Magyar Nemzetnek és az asztalfióknak írt publicisztikákból. Bp.,2002, Szerzői kiadás. A szerző által dedikált.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Papp Endre: A vendéglős és híres vendégei. Bp., 1999. Axel Springer. Kiadói papírkötés.
1
18036.

Papp Endre: A vendéglős és híres vendégei. Bp., 1999. Axel Springer. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tompa Mihály összes költeményei II. kötet. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József, Szász Károly. Bp., 1870, Méhner Vilmos. Kiadói festett egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1
18037.

Tompa Mihály összes költeményei II. kötet. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József, Szász Károly. Bp., 1870, Méhner Vilmos. Kiadói festett egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Határ Győző bibliográfia. Szerk.: Kabdeó Lóránt. Miskolc, 1999, Miskolci Egyetem Modern Magyar Irodalomtörténeti Tanszék. Megjelent 400 példányban. 100/00008. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborító, szép állapotban.
1
18038.

Határ Győző bibliográfia. Szerk.: Kabdeó Lóránt. Miskolc, 1999, Miskolci Egyetem Modern Magyar Irodalomtörténeti Tanszék. Megjelent 400 példányban. 100/00008. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborító, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Luis De Oteyza: A fehér ördög. Ragyogó regénytár. A szórakozás és tudás kincsesháza. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., én., Légrady testvérek és Tolnai nyomda műintézet és kiadóvállalat R.-T. kiadói aranyozott borító, jó állapotban. Kiadói szakadt papír védőborító.
1
18039.

Luis De Oteyza: A fehér ördög. Ragyogó regénytár. A szórakozás és tudás kincsesháza. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., én., Légrady testvérek és Tolnai nyomda műintézet és kiadóvállalat R.-T. kiadói aranyozott borító, jó állapotban. Kiadói szakadt papír védőborító.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dénes Tibor: Budapest nincs többé Budapesten. München, 1981, Újváry "Griff" Verlag. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötésben.
1
18040.

Dénes Tibor: Budapest nincs többé Budapesten. München, 1981, Újváry "Griff" Verlag. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyírő József: Madéfalvi veszedelem. Bp., 2005, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban.
1
18041.

Nyírő József: Madéfalvi veszedelem. Bp., 2005, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
V. P. Patyomkin:A diplomácia története.Az újkori diplomácia története (1872-1919). Bp., 1948, Szikra. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban.
1
18042.

V. P. Patyomkin:A diplomácia története.Az újkori diplomácia története (1872-1919). Bp., 1948, Szikra. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Esterházy Péter: Semmi művészet. Bp., 2008, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
1
18043.

Esterházy Péter: Semmi művészet. Bp., 2008, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse