Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2389494
18032
394
2200
Kolozsvári Grandpierre Emil: Anonymus titkai nyomában. Bp., 1998, Magyar Ház. Kiadói papírkötés. 2389430
18033
394
Mészáros Mihály, Länger György, Szabó Zsuzsanna: Puli, Pumi, Mudi. Kutyatár sorozat. Érd, 1996, Elek és Társa. Kiadói kartonált papírkötés.
2389680
18034
394
David Hughes: Gerry és egyéb állatfajták. Gerald Durrell arcképe. Bp., 1999, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
2389397
18035
394
Molnár Tamás: Spion bölcsei. Válogatás a Magyar Nemzetnek és az asztalfióknak írt publicisztikákból. Bp.,2002, Szerzői kiadás. A szerző által dedikált. 2389358
18036
394
Papp Endre: A vendéglős és híres vendégei. Bp., 1999. Axel Springer. Kiadói papírkötés.
2374363
18037
394
Tompa Mihály összes költeményei II. kötet. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József, Szász Károly. Bp., 1870, Méhner Vilmos. Kiadói festett egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 2324244
18038
394
2329302
18039
394
2346768
18040
394
2345918
18041
394
Nyírő József: Madéfalvi veszedelem. Bp., 2005, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. 2366013
18042
394
V. P. Patyomkin:A diplomácia története.Az újkori diplomácia története (1872-1919). Bp., 1948, Szikra. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban.
2381436
18043
394
Esterházy Péter: Semmi művészet. Bp., 2008, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF